Fotografia ślubna Legionowo

W życiu człowieka jest wiele niepowtarzalnych momentów. Niewątpliwie taką chwilą jest ceremonia ślubna, którą każdy chce zachować w pamięci jak najlepiej. Celem dobrego reportażu ślubnego jest zapisanie historii tego dnia w kadrach które poruszą Wasze serca.

Oferuje pełen reportaż ślubny od przygotowań po oczepiny. Cała uroczystość ślubna i zabawa weselna to zdjęcia, w którym chcę zawrzeć emocje, uczucia i szczęście jakie towarzyszy tym niepowtarzalnym chwilom. W przyszłości przeglądając album z fotografiami ślubnymi powrócą magiczne przeżycia które towarzyszyły Wam tego szczególnego dnia.

Odbyłem kurs fotografowania podczas uroczystości kościelnych. Posiadam zaświadczenie z Kurii Metropolitalnej Warszawskiej zezwalające na fotografowanie w czasie uroczystości religijnych.

Fotografia ślubna Legionowo

Fotografia ślubna Legionowo

Dodatkowo, w innym terminie, możemy umówić się na sesje plenerową gdzie wykonam ujęcia pozowane w ciekawym miejscu. W przypadku sesji plenerowej mogę wykazać się większą inicjatywą i kreatywnością a zaangażowanie Pary Młodej i otwartość na różne sugestie może pomóc w uzyskaniu interesującego efektu. Szczegółowy plan sesji jest ustalany indywidualnie z każdą parą w zależności od wymagań i aranżacji.

IMG_8613

IMG_8596

IMG_8610

IMG_8602

IMG_8562

IMG_8592

IMG_7877

IMG_7882

 

IMG_7892

IMG_7891

IMG_7322

IMG_7948

 

W celu poznania pełnej oferty zdjęć ślubnych zapraszam do kontaktu. Zapraszam też na niezobowiązujące spotkanie, na którym będzie możliwość porozmawiania o Waszych oczekiwaniach, o moich zdjęciach a także będziecie mogli obejrzeć przykładowe albumy.

Zapraszam do współpracy

Mariusz Kaszuba

tel. 607 283 407

mail: kaszuba.mariusz@gmail.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.